Erden Timur’dan Fenerbahçe’ye cevap

Galatasaray Sportif A.Ş Başkanvekili Erden Timur, sponsorluk anlaşmasında açıklamalarda bulundu. Timur, Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki’nin sözleri hakkında, “Herkesi daha iyi bir lig başlangıcı için itidalli olmaya davet ediyoruz” dedi.

Yayınlama: 28.07.2023

Son Süper Lig şampiyonu Galatasaray, yeni sezon öncesinde sponsorluk anlaşmalarına devam ediyor.

Forma sponsorluğu için imza töreni gerçekleştiren sarı-kırmızılı takımda düzenlenen basın toplantısında Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, çarpıcı ifadeler kullandı.

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki’ye cevap veren Timur, transferle ilgili son gelişmeler hakkında bilgi verdi.

“Sebastian Szymanski Florya’ya gelmedi”

Selahattin Baki’nin sözlerine karşılık veren Timur, şu açıklamayı yaptı:

Selahattin Baki’nin açıklaması doğru bir açıklama değil. Zaha transferinden sonra şöyle ya da böyle bir şey demedik. Zaha ile ilgili sakat haberleri çıktı. Oyuncunun adale sakatlığını herkes biliyor. Bu gerginliğin beslenmesini doğru bulmuyoruz. Sebastian Szymanski Florya’ya gelmedi. Bu transferde biz bu rakamın üzerine çıkamayacağımızı söyledik. Bunun yazılı hali var zaten isterseler bunu da sunarız. Her hangi bir şekilde Florya’ya geldi falan doğru şeyler değil. Oyuncu karar verme sürecindeyken hocalarla görüşür. Zaha’daki olanları anlatmak istemiyorum. Zaniolo olayında yalan yanlış şeyler söylendi doğru değil. Yoksa bu tarafta çok daha farklı şeyler var. Herkesi daha iyi bir lig başlangıcı için itidalle olmaya davet ediyoruz…

“Mauro önümüzdeki günlerde aramızda olacak”

Transferler hakkında bilgi veren Timur, şu ifadeleri kullandı:

Rashica da bizi istediği için bir noktada anlaşacağız. Bugün yarın diye görünmüyor. Mauro da önümüzdeki günlerde aramızda olacak. Eşinin uçuş izniyle alakalı sağlık durumuyla ilgili karar verilecek. Çıkmadan yine doktorlara soracaklar. Yakındır artık diye düşünüyorum. Günay Güvenç’in transferi için anlaştık. Rakamlar zaten açıklanmıştı. Deprem nedeniyle ekstra bir ödeme yapacağız. Kendi tarafımızdan. Bizim kiralık vereceğimiz oyuncularla ilgili anlaşmayı bekliyoruz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.