Kayserispor’dan Çağdaş Atan açıklaması

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor teknik direktörü Çağdaş Atan’ın istifa ettiği yönündeki iddiaların doğru olmadığını belirtti.

Yayınlama: 26.07.2023
DHA

Son 2 sezondur transfer yasağı bulunan Kayserispor’da, teknik direktör Çağdaş Atan’ın istifa ettiği yönünde sosyal medyada çıkan bazı haberler sonrası basın sözcüsü Samet Koç yazılı açıklama yaparak söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

“Haberlerin camiamızı yıprattığını belirtmek isterim”

Basın sözcüsü Koç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

Hocamız sabah idmanını tamamlamış ve daha alnındaki ter kurumadan teknik çalışmalarına devam etmektedir. Hocamızın istifa ettiği yöndeki haberlerin camiamızı yıprattığını belirtmek isterim. Kimsenin bu habere sevineceğini düşünmüyorum. Ancak kaçınılmaz sona yaklaştığımızı da hatırlatırım. Hepimizi üzecek bu gelişme yaşanmadan önce kulübümüze sahip çıkalım. Mahkeme kadıya mülk değil, bu kulüp bize yük değil..! Seve seve hizmet ediyoruz, mesaimizin çoğunu burada harcıyoruz. Ama verdiğimiz sözlerinde arkasındayız. Transfer yapılmadan başlanacak sezonda yönetim olarak devam etmeyeceğimizi Ali Çamlı basın önünde defalarca tekrar etmiştir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.