Ahmet Nur Çebi’den taraftarın eleştirilerine yanıt

Yeni sezon öncesinde Dusan Tadic ve Halil Dervişoğlu gibi futbolcuları ezeli rakiplerine kaptıran Beşiktaş’ta taraftar yönetime eleştiri getiriyordu. Başkan Ahmet Nur Çebi yaptığı açıklamayla siyah-beyazlılardan güvenoyu istedi.

Yayınlama: 20.07.2023

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den, transfer döneminde taraftarlardan aldıkları eleştirilere yanıt geldi.

Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ ve yönetici Tarkan Ser İle birlikte önceki gün Almanya’ya giden Çebi, Beşiktaş’ın transferde ince eleyip sık dokuduğunu ifade ederken şu değerlendirmeleri yaptı:

Kimse merak etmesin. Teknik direktörümüz Şenol Güneş, futbol direktörümüz Ceyhun Kazancı ve scout ekibimizle tüm yönetim yeni sezonda şampiyon olmak için kadro oluşturuyoruz.

“Eleştirileri hak etmiyoruz”

‘Son haftalarda yapılan eleştirileri hak etmiyoruz. Kulübün geleceğini düşünmek zorundayız. Geçmişte üstümüzde kalan enkazı temizlemeye çalışıyoruz, buna göre adımlar atıyoruz. Hâlâ birçok oyuncuyu gönderemedik ama kimse merak etmesin Beşiktaş’ı ekonomik olarak da sportif başarı olarak da en iyi duruma getireceğiz. Yönetici arkadaşlarıma, teknik ekibe inanıyor ve güveniyorum. Beşiktaş olarak bizim talip olduğumuz ama Türkiye’de ederi kadar bir rakam sunduğumuz oyuncuları rakip takımlarımız astronomik fiyatlarla alıyorlar. Bu nereye kadar gidecek?

“Beşiktaş’ın menfaatlerini düşünerek karar aldık”

Biz durumumuzdan memnunuz ama önemli olan ülke futbolunun geleceğidir. Biz kimseyi elimizden kaçırmadık. Beşiktaş Kulübü’nün menfaatlerini düşünerek kararlar aldık. Yarınlarımızı düşünerek adım atıyoruz. Bu konuda teknik direktörümüz Şenol Güneş’le ve ekibiyle de hemfikiriz. Yönetim kurulu arkadaşlarımız da mutlular. Beşiktaş tarihinde önemli başarılara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İstanbul’a taraftarlarımızında mutlu olacağı 3 transferi getireceğiz. Sabredelim. Beşiktaş değerdir. Bu nedenle eleştirileri anlamsız buluyorum. Hizmet etmek isteyenlere fikir ve proje getirenlere kapılarımız açık.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.