Jean Onana’dan gündeme dair açıklamalar

Beşiktaş’ın kadrosuna Lens’ten kattığı Jean Onana, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yayınlama: 24.07.2023

Beşiktaş’ın yeni transferlerinden Jean Onana, Beşiktaş YouTube kanalına özel açıklamalarda bulundu.

İşte Onana’nın sözlerinden öne çıkanlar:

Beşiktaş’a geldiğim için kendimi süper hissediyorum. Sosyal medyada taraftarlarımızın mesajları beni gelme konusunda çok motive etti. Buraya gelmek beni gerçekten çok mutlu etti. Hiç tereddüt etmeden geldim. Motive bir şekilde buradayım.

“Kazanmak istiyorum”

Tüm enerjimle oynamak istiyorum. Kazanmak istiyorum, çünkü ben kazanmak için buradayım. Buna ligde şampiyon olmak ve Konferans Ligi’nde sonuna kadar gitmek de dahil. İmkansız olan ne varsa hepsini yapmak istiyorum. Süper Lig’in beni olumlu yönde geliştireceğine inanıyorum. Kendimi teknik ve fiziksel olarak buradaki oyuna adapte edeceğim.

“Beşiktaş taraftarı için geldim”

Transfer olmadan önce Vincent Aboubakar ile görüştüm. Bana Beşiktaş’ın hedefleri olan bir kulüp olduğunu söyledi. Kendisi aynı zamanda milli takımda benim kaptanım. Beşiktaş hakkında söylediği iyi şeylerden motive oldum. Gelme konusunda kulübün projeleri de beni ayrıca çok mutlu etti. Taraftarlar da yine aynı şekilde benim için çok önemli. Buraya benim için çok önem arz eden Beşiktaş taraftarı için geldim.

“İstanbul’da olduğum için mutluyum”

Türkiye’de bir zorluk yaşayacağımı sanmıyorum. İstanbul’da olduğum için mutluyum. Harika bir stada sahip olan bir kulübe geldim. Bana çok şey katacak tutkulu taraftarlara layık olmak için elimden geleni yapacağım. Sahada beni büyük bir aşkla oynarken gören taraftarlarımız çok mutlu olacak. Sosyal medyadaki sıcak karşılama için çok mutluyum. Beşiktaş taraftarına çok teşekkür ediyorum. Onlara layık olmak için sahada her şeyimi ortaya koyacağım.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.