İsmail Kartal’dan şampiyonluk mesajı

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Yüksek Divan Kurulu’nun olağan toplantısında sarı-lacivertli camiaya şampiyonluk mesajı verdi.

Yayınlama: 30.07.2023

Fenerbahçe’de sezonun tamamlanmasının ardından Portekizli çalıştırıcı Jorge Jesus’un ayrılığı ile birlikte göreve 3. kez İsmail Kartal getirilmişti.

Başarılı teknik adam, Yüksek Divan Kurulu temmuz ayı toplantısında, 40. yıl üyelik plaketini başkan Ali Koç’tan aldı. İsmail Kartal daha sonra açıklamalarda bulundu.

“40 yıl çok çabuk geçti”

Sarı-lacivertli camia ile ilk tanıştığı günlerden bahseden İsmail Kartal, şu açıklamayı yaptı:

40 yıl çok çabuk geçti. Fenerbahçe’ye ilk imza attığım günü hatırlıyorum. Beni, Lefter babanın evine kaçırmışlardı. Lefter baba, bana öğütler verdi. Sonra Fenerbahçe’ye imza attım.

“Bütün kupalara adayız”

Konuşma sırasında gözleri dolan İsmail Kartal, taraftarlara da şu mesajı verdi:

Biz Fenerbahçe ailesi olarak birlik olduğumuz zaman bütün dünyaya mesaj verdik. Bizi yıkamadılar, bizi bölemediler ama biz birlik beraberlik içerisinde olduğumuz zaman bu kulübün neler yapabileceğini herkese gösterdik. Bu sezon da Allah’ın izniyle ben ve oyuncularım gece-gündüz çalışıyoruz. Bütün kupalara adayız. Geçmişteki kırgınlıkları, küskünlükleri kenara bırakarak birbirimize sarılmalıyız, çünkü biz Fenerbahçeliyiz. Fenerbahçe bizim, Fenerbahçe hepimizin. Çubukluyu giyen en iyi oyuncudur, çubukluyu giyerek sahaya çıkan en iyi takımdır. Bu camia her şeyin en güzeline layıktır.

“İsmail Kartal’ın oğlu Samandıra’da staj yapıyor”

İsmail Kartal’ın konuşmasının ardından mikrofonu alan başkan Ali Koç “Küçük bir ‘Kartal’ daha geliyor. İsmail Kartal’ın oğlu Samandıra’da staj yapıyor.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.