Icardi’nin transferi zorlaştı!

Yayınlama: 03.07.2023
Düzenleme: 03.07.2023 14:10

Galatasaray’ın transfer etmeyi hedeflediği Mauro Icardi, senelik maaş, bonuslar ve imaj haklarıyla birlikte 12.5 milyon euro talep etti. Ancak Suudi Arabistan’dan gelen 25 milyon euro teklifi işleri değiştirdi. Icardi’nin transferi zorlaştı!

Başta Suudi Arabistan olmak üzere dünya devleri, Icardi’nin peşinde olduğundan Galatasaray için transferi kolay gözükmüyor. 30 yaşındaki yıldız futbolcu, sarı-kırmızılı kulüpten senelik maaş, bonuslar ve imaj haklarıyla birlikte 12.5 milyon euro gibi bir ücret talep etti.

25 milyon euro teklif edildi

Şampiyonluk yarışında büyük katkı sağlayan Mauro Icardi, kiralık sözleşmesinin sona ermesinin ardından PSG’ye geri dönüş yaptı. Normal şartlar altında Türkiye’de kariyerine devam etmeye sıcak bakan oyuncunun durumu, Suudi Arabistan’dan gelen teklif sonrası değişti. Al Taawon, ünlü golcüye yıllık 25 milyon euro civarında bir teklif sunarak işleri farklı bir yöne taşıdı. Icardi’nin transferi zorlaştı!

12.5 milyon euro istiyor

Galatasaray’da forma giymeye daha istekli olan futbolcunun şartı ücretinin yükseltilmesi. Icardi’nin taleplerine göre senelik maliyeti maaşı, bonuslar ve imaj haklarıyla birlikte 12.5 milyon euro.