TV & SİNEMA

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’ne Gelen Tepkiler

Orta Dünya sevdalılarının beklediği gün geldi çattı ve Amazon’un yeni dizisi The Lord of the Rings: The Rings of Power (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri), ilk iki bölümüyle Prime Video’da yayınlandı. Bugüne kadar paylaşılan fragmanlarıyla büyük heyecan yaratan dizi, geçtiğimiz günlerde eleştirmenlerden bir dizi için bugüne kadarki en yüksek puanları almayı başarmıştı.

The Lord of the Rings: The Rings of Power’ın ilk bölümü, evrenin yeniden ekranlara dönmesiyle haliyle sosyal medyanın da gündemine oturdu. Peki dizi, ilk bölümleriyle Orta Dünyacıları tatmin etmeyi başardı mı? Gelin, The Lord of the Rings: The Rings of Power’a sosyal medyadan gelen tepkilere bakalım.

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power ve çok daha fazla içeriği barındıran Prime Video’ya erişmek için bu bağlantıya tıklayarak Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Aboneliğinizle ayrıca Amazon’dan ayrıcalıklı alışveriş ve Prime Gaming’e de erişim kazanacaksınız!

The Lord of the Rings: The Rings of Power’ın ilk bölümüne gelen tepkiler:

IMDb kullanıcıları dizinin ilk iki bölümü hakkında ne düşünüyor?

The Lord of the Rings: The Rings of Power’ın ilk bölümü, IMDb’de 3.800’ü aşkın kullanıcının puanlaması sonucunda 10 üzerinden 7,4 puan aldı. İkinci bölüm ise 2.000’i aşkın kullanıcı tarafından puanlandı ve 7,3 ortalama puana sahip oldu.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Güç Yüzükleri Dizisi, Yayınlandığı Gibi Topa Tutuldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
ERTAN HABER |-| Adana Kartuş Toner Dolumu |-|