Spor

Yeni durağı neresi olacak? Ancelotti’den Ronaldo açıklaması

Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Manchester United’dan olaylı bir şekilde ayrıldı ve sözleşmesi feshedildi. 

United ayrılığı sonrası adı Al Nassr ile anılan Ronaldo için eski hocası Carlo Ancelotti’den bir açıklama geldi.

İtalyan teknik adam, geride kalan Dünya Kupası ve Cristiano Ronaldo – Lionel Messi rekabetine de değinirken, “Messi kariyerini Dünya Kupası ile bitiriliyor, Ronaldo ise farklı bir şekilde. Ancak böyle olsa bile Ronaldo’nun özellikle Real Madrid’de, taraftarların kalbinde sonsuza kadar kalacak olağanüstü bir kariyeri vardı.” ifadelerini kullandı.

Ronaldo için çıkan Al Nassr haberlerini de değerlendiren Ancelotti, “Geleceğin ne getireceğini bilmiyorum. Ronaldo’nun hala yüksek seviyede rekabet etmek istediğini biliyorum. Suudi Arabistan’ın onun için en uygun yer olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Al Nassr’ın Portekizli yıldızla 2.5 yıllık 500 milyon euro karşılığında anlaşma sağladığı öne sürülmüştü. Ronaldo ise bu haberleri yalanlamıştı.

KAYNAK: HABERTÜRK
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Vitor Pereira'nın Corinthians macerası sona erdi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası