Kupon

Yemek Sepeti İndirim Kuponu 2022 Güncel

Merhabalar, bu yazımızda size güncel Ağustos 2022 Güncel Yemek Sepeti İndirim Kuponu paylaşacağız. En güncel Yemeksepeti indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyaları bu sitede. Ucuz alışveriş yapmak için promosyon arıyorsanız bedava Yemeksepeti kupon kodu indirimlerini hemen denemenizi öneririz. Yemek Sepeti İndirim Kuponu 2022 Güncel

İlk defa yemek sepeti kullananlar için “Hosgeldin” yazarak 10TL değerindeki indirim kuponunuzu hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

25TL Değerinde İndirim Kupon Kodu

SOFRA25 yazarak sadece seçili restoranlardaki kuponunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz!

30TL Değerinde İndirim Kupon Kodu

LEZZET30 yazarak 60TL ve üzeri siparişlerinizde 30TL değerindeki indirim kuponunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

40TL Değerinde İndirim Kupon Kodu

ENFES40 yazarak 100TL ve üzeri siparişlerinizde sadece seçili restoranlarda kullanabilmek şartıyla 40TL’lik İndirim Kuponunu hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Yemeksepeti için tüm yıl süresince parasız paylaştığımız tüm kodlardan derhal yararlanabilirsiniz. Güncel olarak faydalanabileceğiniz kodları sizler için araştırdık. Bilhassa öğrencilerin ve gençlerin çoğunlukla tercih etmiş olduğu yiyecek sepeti uygulamasında yüzlerce yiyecek seçeneği arasından kolaylıkla seçim yapabilir verdiğimiz kupon yardımıyla ücret öderken avantajlı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Yemeksepeti indirim kodu konusunu araştırmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yemeksepeti, son zamanların en oldukça kullanılan online yiyecek siparişi sitesidir. 2001 senesinde yaşamımıza giren yiyecek sipariş sitesi, 20 milyondan fazla üye sayısına haizdir ve derhal her ilde etkinlik gösteren site günde 500 bini aşkın sipariş almaktadır. Yemeksepeti, pandemi döneminde insanların oldukça işine yaramış ve daha popüler hale gelmiştir. Bu süreçte bir tek sipariş ile etkinlik göstermek zorunda kalan restoranların 32 bin 437′ si 2020 senesinde online paket servis sistemine adım atmak durumunda kaldı. Bu durumda yiyecek sepeti şirketinin daha süratli bir halde büyümesini sağlamış oldu.

Verilen kodlar devamlı güncellenmeye devam edecektir. Kodları güncel olarak buradan size sunacağız!

Başa dön tuşu
ERTAN HABER