Spor

Vitor Pereira’ya büyük suçlama! Kayın validesini bahane etmiş

Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Vitor Pereira, Türkiye’den ayrıldıktan sonra Brezilya ekiplerinden Corinthians ile anlaşmıştı.

Corinthians’ın başında 63 maça çıkan Pereira ardından takımdan ayrılıp başka bir Brezilya ekibi olan Flamengo’ya imza attı.

Flamengo ile bir yıllık sözleşme imzalayan Vitor Pereira’ya eski kulübü Corinthians’tan tepki geldi.

”VITOR YALAN SÖYLEDİ”

Corinthians Başkanı Duilio Monteiro, Pereira için, “Hangi eğitimi aldığını, hangi karaktere sahip olduğunu bilmiyorum. Vitor yalan söyledi, kandırıldım. Taraftarların hayal kırıklığı için üzgünüm. Kalması için her türlü çabayı gösterdik, ona daha iyi bir sözleşme teklif ettik. 2022’de istediği transferi yaptık” ifadelerini kullandı.

”HERKESİ KANDIRDI”

Monteiro, ayrıca “Bu kişisel bir mesele değil, Vitor herkesi kandırdı. Taraftarlar onu çok sevdi, ben de onun bir hayranıyım ve devam etmesi için her şeyi yaptım. Biz dürüst ve şeffaftık. Her şeyi teklif ettik ve yalan söyledi. Kayınvalidesinin hastalığı nedeniyle ayrılmanın en iyisi olduğunu söyledi ancak başka bir şey yaptı” diye konuştu.

KAYNAK: HABERTÜRK
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Kasapoğlu: Hazırlıklar tamam, herkes heyecanlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası