Teknoloji

Twitter ofis mobilyalarını açık arttırmaya çıkarıyor

Twitter’ın San Francisco genel merkezinden yüzlerce ”fazla kurumsal ofis varlığı”, Heritage Global Partners tarafından açık artırmaya çıkarılacak.

Satış, 17 ve 18 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek ve Twitter severlere firmadan bir pay alma şansı verecek.

Milyarder Elon Musk’ın bu yılın başlarında satın almasından bu yana şirketin sonunu bekleyenler, dünyanın en zengin adamının faturalarını ödemek için şirket mobilyalarını satmaya giriştiğini öne sürerken, Heritage temsilcisi Nick Dove Cumartesi günü Fortune dergisine, “Bu müzayedenin mali durumlarıyla hiçbir ilgisi yok” dedi.

”44 milyara satın aldılar ve biz birkaç sandalye, masa ve bilgisayar satıyoruz. Dolayısıyla, birkaç bilgisayar ve sandalye satmanın satış bedelini ödeyeceğini gerçekten düşünen biri varsa, o zaman onlar bir morondur.”

Açık artırmanın, şirketteki maliyet düşürme önlemleriyle ilgili olup olmadığı bilinmezken, Twitter, Musk’ın devralınmasından bu yana harcamaları büyük ölçüde dizginledi, personelin yaklaşık yarısını işten çıkardı ve kalanları Twitter’ın yaklaşan krizden sağ çıkamayacağı konusunda uyardı . 

KAYNAK: RUSSİAN TODAY
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Mars, 7 buçuk ton insan çöpüyle dolu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası