GÜNDEM

TRT’nin asker dizisi Avcı’da radikal değişiklik! Yeni ismi seyirciyi şaşkına çevirdi

ATV’nin Tims&B Productions imzalı yapımı Bir Zamanlar Çukurova’da üstlendiği ‘Yılmaz Akkaya’ karakteriyle popülerliğini artıran Uğur Güneş’in yeni dizisi Avcı’da izleyenleri şaşırtan bir değişiklik yapıldı.

Can Emre’nin yönetmenliğinde çekimleri yapılacak olan Bozdağ Film imzalı Avcı’da isim değişikliğine gidilmesi kararlaştırıldı. Gönül Dağı’nda ‘Dilek Kaya’ karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Gülsim Ali’nin de oyuncu kadrosunda yer alacağı Avcı’nın yeni adı resmen açıklandı.

Senaryosunu Atilla Engin’in kaleme alacağı, Mehmet Bozdağ’ın yapımcılığını üstleneceği ve aynı zamanda TSK’nın da desteklediği Avcı dizisinin ismi ‘Alsancak’ olarak değiştirildiği bilgisi izleyenlerle paylaşıldı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Borç ödemeye giden mahalleli büyük sevinç yaşadı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası