GÜNDEM

TRT1 Balkan Ninnisi’nin başroldeki isminden üzen haber! ”Görevimiz bitti” deyip…

Erdal Özyağcılar, Makedonya topraklarında tekrardan dizi çekmenin heyecanını iliklerine kadar hissetmişti. Ancak kısa bir süre önce alınan karara göre Balkan Ninnisi’nin macerası sona erecek. Yakın bir zaman sonra final yapmaya hazırlanan Balkan Ninnisi’nin başroldeki ismi Erdal Özyağcılar’dan veda mesajı geldi. TRT başta olmak üzere proje için en başından beri emek veren herkese teşekkürlerini sunmayı ihmal etmeyen Erdal Özyağcılar, ‘’Allah’a ısmarladık’’ diyerek sözlerini noktaladı.

”BİZİM DE GÖREVİMİZ BİTTİ”

Özyağcılar, “Eveeeet…25 inci bölümde final yapıyoruz…”Balkan Ninnisi“ bitti. Balkan coğrafyasında, bizim de görevimiz bitti. Üsküpte’ydik… Burada Türküne, Makedonuna, Arnavutuna, Boşnağına birlikte yaşamanın erdemini, çeşitli kültürlerin birbirlerinin geleneklerine, dillerine, dinlerine saygı gösterme efendiliğini hem gördük hem de bunları bizleri izleyenlere anlatmaya çalıştık.

Tüm çalışanlar adeta birer kültür elçisi olduk. Bu imkanı bize veren TRT’ye teşekkür ederiz. Ve devamla yapımcılarımız Uğur Uzunok’a, Yalçın Arı’ya, yönetmenlerimiz Serdar Akar, Selahattin Sancaklı ve Evrim Öney’e, kamera, ışık, set ekibi çalışanlarına, kostüm, makyaj ve yapım ekibine… Sercan, İnanç, Enes, Eren ve Sibel’e çok teşekkür ederim. Balkan Ninnisi’sinde karakterlere hayat veren, gerçekten büyük özveri ile çalışan oyuncu arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ederim… Başka öykülerle, ekran da tekrar buluşana kadar Allah’a ısmarladık.” şeklinde ifadelere yer verdi.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Uzman isim uyardı, hazır olun kış geliyor: İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası