Spor

Trabzonspor’da iki isim dönüyor

Antalya kampındaki ilk hazırlık maçında Hull City ile 1-1 berabere kalan Trabzonspor’da Bruno Peres ve Edin Visca uzun süre sonra sahaya çıkarlarken Dünya Kupası maceraları sona eren Jens Stryger Larsen ve Maxi Gomez de takıma katılmaya hazırlanıyorlar.

Sakatlığı bulunan isimlerin de kısa süre içerisinde çalışmalara başlaması bekleniyor.

Antalya’daki ilk hazırlık maçında Hull City ile 1-1 berabere kalan bordo-mavilililer, ikinci hazırlık maçında 7 Aralık Çarşamba günü Premier Lig ekibi Crystal Palace ile kozlarını paylaşacak.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   A Milli Takım'da EURO 2024 için büyük şans zora girdi!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası