TV & SİNEMA

Thor: Love and Thunder, Disney+’ta Yayınlandı!

Yayınladığı dizi ve filmlerle Netflix’in en büyük rakiplerinden bir tanesi olmayı başaran Disney+, Türkiye’deki kullanıcıları memnun edecek bir açıklama yaptı. Platform tarafından yapılan açıklamada, Marvel’ın en yeni filmlerinden “Thor: Love and Thunder” filminin kütüphaneye eklendiği belirtildi. Tüm Disney+ kullanıcıları artık, Temmuz 2022’de vizyona giren filmi evlerinde, işlerinde ve hatta yolda izleyebilecekler.

Marvel sinematik evreninin sevilen karakterleri arasında yer alan Thor’un hikayesine odaklanan film, yayınlanmadan önce de yayınlandıktan sonra da gündemde kalmayı başarmıştı. Pek çok sinema eleştirmeni tarafından oldukça yüksek puanlara layık görülen film, an itibarıyla Disney+ aboneleri tarafından izlenebilecek.

Thor ile birlikte Marvel evrenindeki tüm yapımlara da ulaşabileceğiniz Disney+’a üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Thor: Love and Thunder konusu ne?

Thor: Love and Thunder, süper kahramanımız Thor ile tanrıları yok etmek için elinden geleni ardına koymayan Gorr the God Butcher’ın mücadelesine odaklanan bir film olarak karşımıza çıktı. Geleneksel süper kahraman filmlerinin aksine romantik sahneleri ile seyircinin ilgisini çekmeyi başaran film, bazı sinema tutkunlarına göre Marvel’ın son dönemlerdeki en iyi yapımlarından bir tanesiydi.

Thor: Love and Thunder’da kimler oynuyor?

Chris Hemsworth’u Thor rolünde gördüğümüz filmde, Natalie Portman Jane Foster, Christian Bale Gorr ve Chris Pratt ise Peter Quill olarak karşımıza çıkıyor. Russel Crowe, Dave Bautista, Tessa Thompson ve Jaimie Alexander da filmde yer alıyor.

İşte bu önemli oyuncuların yer aldığı Thor: Love and Thunder’a ayrıca National Geographic ve Pixar gibi dünyanın önde gelen yayıncılarına ait içeriklere Disney+ üzerinden ulaşmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Thor: Love and Thunder fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   The English'ten İlk Fragman Geldi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası