Genel

The Sims 4’te Hep Aynı Şeylerden Sıkılanlara: 9 Farklı Öneri

The Sims öyle bir seri ki yıllardır oynuyor, yıllardır da kopamıyoruz! Hayalimizdeki hayatı yaşamakla meşgul olduğumuz The Sims’in son halkası The Sims 4’ün ücretsiz olmasıyla oyuncu sayısı da katlandı. Ek paketler olmadığında kolayca yapılabileceklerin tükendiği The Sims 4’te hep aynı şeylerden size de gına geldiyse bu önerilere bir göz atın deriz.

2. Komşularınızın hayatlarına bir göz atın.

Kendi Sim’lerimizi oluşturarak sayısız oyun oynadık, sayısız karakter ve aile yarattık. Peki ya çevredeki evlerde neler oluyor? Bunu öğrenmenin en iyi yolu bir sonraki oyununuzda komşularınızdan birini seçerek onların ailesine dahil olmak. Kendi yaratmadığınız bir Sim’in isteklerini ve rüyalarını gerçekleştirmek kimi zaman farkına bile varmadığınız detayları da size sunabilir.

3. Kendi rüya şehrinizi yaratın.

Sadece kendi evinize değil, koca bir şehre el atın! Kendi zevkinize göre evler tasarlayın, hatta içlerine kendi yarattığınız, tüm özelliklerini sizin seçtiğiniz Sim’ler doldurun. Herkesin alabildiğine iyi veya tam tersi olduğu bir şehirde oynamak farklı deneyimlere epey açık.

4. Bir ailenin soyağacını alabildiğine genişletin.

‘Legacy challange’ denen bu oyun tarzı sabırsız oyuncuları biraz zorlayabilir ama kesinlikle denemeye değer. İki Sim ile başlattığınız aileniz zamanla dallanıp budaklandıkça ev daha da şenlikli olacak. Büyükbabaları ile oynayan torunlar gibi tatlı detaylar ve ortak aile hatırları görmeye değer.

5. Oyuna bir de 5 parasız başlamayı deneyin!

Şehre ilk adım attığınız anda tüm paranızı çarçur ettikten sonra artık gerçek oyuna başlayabilirsiniz. Cebinde 1 simoleon dahi olmadan hayata atılan Sim’inizi sıfırdan en tepeye ilerletin. Gazeteden bulunan işin ilk gününden kazanılan parayla alınan ilk koltuk gibisi yok!

6. Denemediğiniz meslek ve hobilere bir şans verin.

Biliyoruz, kimileri hiç ilgi çekici görünmese de uğraşmaya başladıktan sonra çok keyifli olduğu ortaya çıkan öyle çok hobi ve meslek var ki! Üstelik bunlarda ilerledikçe kilidi açılan özel öge ve eşyalar da işin artısı.

7. Azrail ile daha yakın ilişkiler kurun.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Kol saati severler! Saat alırken bu detayları es geçmeyim

Biliyoruz, kulağa biraz ürkütücü geliyor ancak inanın özünde çok iyi biri! Oyundaki Azrail ile arkadaşlığınızı geliştirebilir, onunla sohbet ederek gizli tutkularını öğrenebilir, hatta romantik dakikalar dahi yaşayabilirsiniz. Çekinmeyin, gidin konuşun!

8. Kendi ellerinizle bir enstrüman yapın.

Bunun için 8. seviye el becerisi ve 8. seviye müzik becerisine ihtiyacınız var. Bunlarda ustalaşmak dahi sizi epey oyalayacak. Sonrasında yaratacağınız kendi enstrümanlarınız ise paha biçilemez ve size özel olacak.

9. Çok mu yalnızsınız, eşyalarla arkadaş olun!

Lin-Z ve Potty Mouth 2.0 gibi konuşabilen eşyalar size sıcak bir omuz sunamasa da yalnızlığınızı giderebilir. Bu nesneler ile arkadaşlık seviyenizi arttırırsanız otomatik yemek sipariş edebilme özelliklerinden tutun da tuvalette dahi TV izlemeye kadar pek çok faydalarını görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası