GÜNDEM

Survivor 2023’e Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan bomba transfer! BKM Mutfak’ta keşfedilmişti

Yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği ve yönetmenlik koltuğunda Hakan Algül’ün oturduğu Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli komedi programının oyuncusu Murat Eken’in yeni adresi belli oldu. Proje tasarımını ve görüntü yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı skeç formatındaki Çok Güzel Hareketler sayesinde tanınırlık kazanan Murat Eken Survivor 2023 kadrosuna adını yazdırdı.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı 1995 – 2007 yılları arasında yayınlanan BKM imzalı Bir Demet Tiyatro’yla keşfedilen Murat Eken, Survivor 2023 yarışmasında rakipleriyle kıran kırana mücadele edecek. Kutsal Damacana, Neşeli Hayat, Çok Filim Hareketler Bunlar gibi sinema filmi projelerinde yer alan Murat Eken, Acun Ilıcalı tarafından Survivor’un 3.yarışmacısı olarak açıklandı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Resmi Gazete'de yayımlandı! Başkan Erdoğan'a yeni başdanışman

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası