TV & SİNEMA

Spider-Man: Across the Spider-Verse’ten Fragman Geldi

2018’de vizyona giren ve çığır açıcı animasyonuyla tüm dünyada başarı yakalayarak ödüller toplayan Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün devam filmi olacak Spider-Man: Across the Spider-Verse 2023 yılının en çok beklenen filmlerinden. Miles Morales kimliğine sahip Spider-Man’e odaklanan yapımdan geçtiğimiz günlerde de yeni bir görsel gelmişti.

Bugün ise hayranları film için daha da heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Sony, 2023 yılında vizyona girecek Spider-Man: Across the Spider-Verse’ün yeni fragmanını bizlerle buluşturdu.

Spider-Man: Across the Spider-Verse fragmanı

Fragman, bu bölümde de hayranların ağzını açık bırakacak olayların yaşanacağını ortaya koyuyor. Görsel bir şölenin bizleri beklediğini ortaya koyan görüntülerde Miles Morales’in çoklu evrenlerde yolculuğunu görürken yine farklı evrenlerden birçok farklı örümcek insanı görmek bizi heyecanlandırıyor. Bunun yanı sıra Insomniac’ın başarılı oyunu Marvel’s Spider-Man’deki Spider-Man’in de yapımda yer alacağı iki buçuk dakikalık fragmandan görülüyor.

Sony de; Miles Morales’in Oscar ödüllü Spider-Verse hikayesinin yeni bölümüyle geri döndüğünü belirtirken, yapımda Spider-Man’in Gwen Stacy ile tekrar bir araya geldikten sonra çoklu evrenlerde diğer örümcek insanlar ile karşılaşmasını ve daha önce gördüklerinden çok daha güçlü bir kötüyle yüzleşmek zorunda kalmasını göreceğimizi söylüyor.

1 Haziran 2023 tarihinde vizyona girmesi beklenen Spider-Man: Across the Spider-Verse’ün yönetmen koltuğunda Joaquim Dos Santos, Kemp Powers ve Justin K. Thompson oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Jake Johnson, Issa Rae, Brian Tyree Henry’i görüyoruz. Yapımın iki bölümden oluşacağını,Part 2’nin de 2024 yılında çıkacağını ekleyelim.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   DC Filmleri Hangi Sırayla İzlenir? Kronolojik Sıralama

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası