GÜNDEM

Son Dakika: Kerkük’teki patlamada 9 polis öldü: Saldırıyı DEAŞ üstlendi!

SON DAKİKA HABERİ: Irak’ın Kerkük kentinde gerçekleşen patlama, Irak’ın kuzeyindeki Kerkük kenti yakınlarında meydana geldi.

Irak medyası, patlama sonucu Irak polisinden 9 personelin hayatını kaybettiğini, patlama sonrası çıkan çatışmada ise bir teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

BOMBALI SALDIRIYI DEAŞ ÜSTLENDİ

Irak’ın Kerkük kentinde polis aracına düzenlenen bombalı saldırıyı terör örgütü DEAŞ sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile üstlendi. Saldırıda, 9 polis hayatını kaybetmiş, 2 polis de yaralanmıştı. Patlama sonrası güvenlik güçleri ile DEAŞ’lı teröristler arasında çatışma çıkmış ve olay yerine çok sayıda takviye ekip sevk edilmişti.

KAYNAK: DHA
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı'ndan heyecan verici fragman! İlk görüntüler nefes kesti

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası