Spor

Serie A ekibi Morutan’ın peşine düştü!

Galatasaray’dan kiralık olarak Serie B ekiplerindne Pisa’ya opsiyonlu olarak transfer olan Olimpiu Morutan, İtalya’da gündeme gelmeye devam ediyor. Pisa’da gösterdiği performans sonrası Rumen oyuncu Serie A ekibi Torino’nun dikkatlerini çekmeyi başardı.

Morutan’ı takibe adılar

Tuttosport’ta yer alan habere göre, Serie A ekiplerinden Torino, Pisa’da forma giyen Morutan’ı radarına aldı. Gösterdiği performans sonrası dikkatlerini çeken Morutan için teklif sunmaya hazırladıkları ifade edildi. Juventus’tan Pisa’ya transfer olan Idrissa Toure’yi kadrosuna katmak isteyen Torino, Morutan’ı da beğendi. Bonservisi Galatasaray’da olan genç oyuncuyu transfer etmek için Pisa’dan kiralık sözleşmesini devre arasında çözmesini istediği ifade edildi.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Fatih Tekke İstanbulspor yolunda!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası