Spor

Seferovic sürprizi! Süper Lig’de kalıyor

Galatasaray’da gözden çıkarılan ve ara transfer döneminde kiralık sözleşmesi feshedilecek olan Haris Seferovic, Benfica’ya geri dönmek istemediğini açıklamıştı.

Düzenli oynayabileceği bir takımda olmak isteyen 30 yaşındaki santrfora, şimdiden birçok Türk kulübünün talip olduğu ortaya çıktı.

Seferovic’in menajeriyle temasa geçen Süper Lig temsilcileri, İsviçreli golcüyü kadrolarına katmak istediklerini net şekilde ilettiler.

Tecrübeli futbolcunun da kulüplerin anlaşması durumunda Türkiye’de kalmaya olumlu yaklaştığı bildirildi.

Süper Lig’de golü yok

Bu sezon ilk 11’de 4 maça çıkan Haris Seferovic sarı kart ve kırmızı kart görmedi. Haris Seferovic’in bu sezon Süper Lig’de asist ve gol katkısı bulunmamaktadır. Türkiye Kupası’nda iki maça çıkan İsviçreli golcü burada 2 gol kaydetti.
 

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Seferovic gol orucunu 126 gün sonra bozdu!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası