TV & SİNEMA

Şahsiyet 2. Sezon Oyuncuları Yayınlanacağı Tarih ve Platform

Yayınlandığı dönemde Türkiye’de ve dünyada ses getiren dizi Şahsiyet, 12 bölümden oluşan ilk sezonunun ardından ekranlara veda etmişti. puhu tv üzerinde yayınlanan dizinin ikinci sezonuyla geri döneceği kesinleşti.

Dizinin ikinci sezonu hakkında henüz pek çok detay yer altında durmaya devam etse de, bazı önemli bilgileri de öğrenme fırsatı elde ettik. Gelin, Şahsiyet’in ikinci sezonu hakkında bilinen her şeye yakından bakalım.

Şahsiyet 2. sezon oyuncu kadrosu

Şahsiyet, ikinci sezonunda Haluk Bilginer’e yer vermeye devam edecek. Bununla birlikte Şebnem Bozoklu da Zuhal Beyoğlu karakteriyle ekranlarda yer alacak.

İlk sezonda Cansu Dere’nin hayat verdiği Nevra Elmas’ın da dizide yer almaya devam edeceği öğrenilse de Dere’nin role devam edip etmeyeceği hakkında henüz bir bilgi yok.

Yeni sezonda rol alacağı öğrenilen diğer isimler arasındaysa İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta gibi sevilen isimler de yer alıyor.

Şahsiyet 2. sezon konusu:

Öğrenilen ilk bilgilere göre dizinin yeni sezonu, Agah Beyoğlu ve Avustralya’dan dönen kızı Zuhal Beyoğlu’nun dünyasını işleyecek. Dizi, ilk sezonun aksine bu sezonda polis hikâyesine yer vermeyecek. Yine de Nevra karakterini görmeye devam edeceğiz.

Şahsiyet 2. sezon nerede yayınlanacak?

Kısa süre önce öğrenilen bilgilere göre Dinsey+, Şahsiyet’in haklarını puhu TV’den almış durumda. Dolayısı ile Şahsiyet 2. sezon Disney+’ta yayınlanacak diyebiliriz. 

Şahsiyet dahil tüm Disney+ içerikleri için buraya tıklayarak hemen abone olabilirsiniz.

Şahsiyet 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Şahsiyet 2. sezon için henüz öngörülen bir tarih bulunmuyor. Dizinin ikinci sezon hazırlıklarının henüz geçtiğimiz haftalarda başladığı biliniyor.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   ABD haber vermiş Yunan F-16'ları BAE uçağını indirmişti: Krizin arkasından 2 FETÖ'cü çıktı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası