Magazin

Şahmaran dizisinin galası yapıldı, başrol Serenay Sarıkaya şıklığıyla göz kamaştırdı

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in yer aldığı Netflix’in yeni dizisi Şahmaran’ın galası, dün akşam görkemli bir törenle yapıldı. Ünlü isimlerin akın ettiği gecede dizinin başrol oyuncuları simsiyah kombinleriyle dikkat çekti.

ŞIKLIĞIYLA İLGİ ODAĞI OLDU

Güzelliği ve fiziğiyle her daim adından söz ettiren Serenay Sarıkaya ise geceye dünyaca ünlü bir markanın transparan ve korse detayları elbisesiyle katıldı. Simsiyah kombinini gösterişli takılarıyla tamamlayan Sarıkaya, şıklığıyla ilgi odağı oldu. Güzel oyuncunun özel tasarım kıyafetinin fiyatı ise tamı tamına 77 bin TL. Kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem olan güzel oyuncu, şıklığıyla takipçilerinden de tam not aldı.

OYUNCULAR TAM KADRO YER ALDI

Gecede dizinin oyuncuları Mustafa Uğurlu, Mert Ramazan Demir, Hakan Karahan, Elif Nur Kerkük, Mehmet Bilge Aslan, Ekin Gökgöz, Berfu Halisdemir, Nilay Erdönmez, Ayşe Lebriz Berkem, Mert Doğan, Ece Ertez katıldı. Oyuncu kadrosunun yanı sıra gecede dizinin senaristi Pınar Bulut, yönetmeni Umur Turagay, yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar da yer aldı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Şarkı çıkaran Merve Boluğur bugün ilk kez sahne alacak!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası