Spor

Ronaldo için kara kara düşünme vakti! ‘Keşke demeseydim’ diyecek kadar pişman olacak

Manchester United’ın Portekizli süper starı Cristiano Ronaldo, bir gün önce Ada’nın meşhur gazetecisi Piers Morgan ile çok konuşulacak bir röportaja imza attı. 

Eski takım arkadaşı Wayne Rooney’i, takımın mevcut teknik direktörü Erik Ten Hag’ı ve Manchester United’ı topa tutan Ronaldo, ilerleyen günlerde pişman olabilir.

Sezonun başından beri Cristiano’nun gönderilmesi için yönetime talepte bulunan Erik Ten Hag, ilk başta Glazer Ailesi’nin olumsuz yanıtıyla karşılaşmıştı.

United’ın sahibi Glazer Ailesi, Ronaldo’nun marka değerini göz önünde bulundurarak Portekizlinin takımda kalmasında ısrarcı olmuştu. Fakat son röportaj, ibreyi Ronaldo aleyhine çevirdi.

GLAZER AİLESİ İŞİ ÇABUK TUTACAK

Ada’dan gelen son bilgilerde Manchester United’ın, Cristiano Ronaldo’ya eşi benzeri görülmemiş bir ceza vereceği aktarıldı.

5 kez Ballon d’Or, 5 kez Şampiyonlar Ligi kazanan meşhur futbolcunun takımdaki geleceği ise suya düştü. The Sun’daki haberde cezanın tez zamanda fatura haline getirileceği vurgulandı.

‘İHANETE UĞRAMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM’

Cristiano Ronaldo, ünlü gazeteci Piers Morgan’la yaptığı röportajda şöyle konuşmuştu:

“Ona (Erik ten Hag) saygı duymuyorum çünkü o da bana karşı saygı duymuyor. Eğer bana karşı saygı duyulmazsa benim de karşımdakine saygım kalmaz.

Çok fazla üzerime geliyorlar ve beni sürekli takımdan ayrılmam için zorluyorlar. Kötü gidişatın sebebi benmişim gibi gösteriliyorum.

Sadece teknik direktör değil kulüpteki birkaç kişi daha bunu yapıyor. İhanet uğramış gibi hissediyorum. Evet, ihanete uğramış hissediyorum. Bazılarının beni burada istemediğini hissediyorum. Sadece bu sezon değil geçen sezon da…”

KAYNAK: HABER7
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Olay röportaj yayınlandı! Cristiano Ronaldo'dan olay sözler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ERTAN HABER