Spor

Ronaldinho’nun Messi açıklaması tepki çekti

Dünya Kupası finalinde yarın Arjantin ile Fransa’nın karşı karşıya geleceği maç öncesi Brezilyalı efsane futbolcu Ronaldinho, Arjantin’in Messi önderliğinde şampiyonluğa ulaşacağını söyledi.

“Messi bir futbolcudan fazlası”

Ronaldinho yaptığı açıklamada, “Değerli arkadaşım Lionel Messi, bir futbolcudan daha fazlası. İlişkimize değer veriyorum ve ona her zaman enerjimden bir parça vermeye çalışıyorum. Finalden sonra da kesinlikle yanına gideceğim ve onu tebrik edeceğim.” dedi.

“Fransa’yı yok edecek”

Efsane futbolcu ayrıca, “Arjantin’in kazanacağından hiç şüphem yok. Messi, Fransa’yı yok edecek. Skor Arjantin lehine olacak ve Dünya Kupası’nı kazanacaklar.” ifadelerini kullandı.

Bu açıklamalarının ardından Ronaldinho’ya Arjantin’i ezeli rakip olarak gören Brezilyalı ve Fransız taraftarlardan tepki geldi. 

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Türkiye-Lüksemburg! Muhtemel 11'ler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası