Spor

Rıza Çalımbay’dan Fenerbahçe mesajı!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Süper Lig’in 13. haftasında oynayacakları Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

Beyaz TV’ye konuşan Rıza Çalımbay’ın açıklamaları şu şekilde:

“Fenerbahçe’yle herhangi bir problemim yok”

“Biz gruptan çıkmayı garantilemiştik. Ancak tabii ki amacımız puan ve puanlar almaktı ve onu da gerçekleştirdik. Benim ne Fenerbahçe’yle ne de herhangi bir takımla problemim yok.”

“Fenerbahçe’yi çok severim”

“Fenerbahçe’yle 100’den fazla maç oynadım. Fenerbahçe’yi çok severim, çok saygı duyarım. Ben Dünya Karması’na gitmiştim, beni Fenerbahçe Başkanı götürmüştü. Fenerbahçe’nin bende yeri ayrıdır.”

“Fenerbahçe’yle alakalı hiçbir şey söylemedim”

“Ben sosyal medyayla hiç ilgilenmiyorum, ne olduğunu bilmiyorum ancak gerçekten Fenerbahçe’yle alakalı hiçbir şey söylemedim. Sadece oyuncularımı dinlendireceğimi söyledim. Başka bir takıma karşı saygısızlık yapmak kinlenmek gibi bir niyetim asla olamaz. Bizim rakibimiz kim olursa olsun puan almaya ihtiyacımız var, bunu söylemek istedim”

“Jesus çok kariyerli bir antrenör”

“Jesus çok kariyerli bir antrenör. Hoca farkı çok önemli ama kadro da önemli tabii ki. Kadroyu oturttu ve her şey iyi gidiyor şu anda.”

“Beşiktaş’ın altyapısından çıktık”

“Ne olursa olsun, biz neticede Beşiktaş’ın altyapısından çıktık. Beşiktaş dışında hiçbir yerde oynamadım. Ben Beşiktaş’a gittiğimde takım ligden kopmuştu, ikinci yarı namağlup şekilde bitirip Avrupa kupalarına götürdüm ve ardından bıraktım.”

​”Ben kendime güveniyorum”

​”Ben kendime güveniyorum. Biz yoktan var ediyoruz bazı şeyleri. Bir sürü sıkıntılar yaşayarak geliyoruz buralara biz. Ben Beşiktaş’ın başında şampiyonluk yaşayacağımı düşünüyorum”

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Batshuayi'ye tepki gösteren Jorge Jesus pişman oldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ERTAN HABER