GenelİlanMagazin

Rıdvan’ ın “Tas Traşı” isimli parçası yayında!

Rıdvan’ ın çıkış parçası olan Tas Traşı isimli parçası bugün yayınlandı.
Yayınlandığı gibi büyük bir ilgi gören şarkının kısa sürede trendlere çıkması ön görülüyor.
Şarkının içeriği sokak yaşam tarzını benimsiyor. Şarkının klibi ise bir hikayeye dayanıyor ancak hala bu hikayenin sırrı çözülmüş gibi değil. Şarkının Z kuşağı tarafından çok sevileceği kesin!
Sahne adıyla bilinen Rıdvan gerçek adı ve soyadı “Rıdvan Salman’ dır”. 2004 doğumlu sanatçı genç olmasına rağmen çok iyi işler çıkarcağı yönünde emin adımlar atmakda.
Daha öncede çıkardığı “Tövbe” ve “Göz Denizi” isimli parçaların ardından böyle bir parçayla geri döndüğünü piyassaya iddialı bir giriş yapdığını özellikle vurgulamakta.
Rıdvan IG: https://instagram.com/r.1dvan
Tas Traşını dinlemek için: https://youtube.com/@boompastime

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Danla Bilic, Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası