Blog Yazıları

REZONANS KANUNU

 Rezonans Kanunu nedir?  Hiç duydunuz mu? Eminim bir çoğunuz daha önce hiç duymamıştır. Ama çekim yasasını hemen hemen hepimiz biliriz. Aslında çok benzer şeylerdir ve ana fikri aynıdır. Hatta aynı temelden doğmaktadır. 

 Dünyadaki her şeyin ve her canlının kendine özgü bir titreşimi vardır. Bu, vücudumuzdaki bütün organlar ve hücreler için de geçerlidir. Aynı kanun maddeleri de kapsar.  Rezonans Kanunu ise evrendeki her şeyin titreşimler aracılığıyla birbiriyle etkileşime geçmesi demektir. İnsanlar, eşyalar ve olaylar bizimle aynı frekansta olduklarında, titreşim alanımızdan uzaklaşamazlar. Bilincimizi hedeflediğimiz şekilde yönetebildiğimiz takdirde, gerçekleşmesini istediğimiz şeylerin rezonans alanına girebiliriz. 

Kalbimiz, tüm inançlarımızı ve hislerimizi elektromanyetik dalgalarla titreşimlere dönüştüren bir araç gibi çalışır. Kalbimizden yayılan elektromanyetik dalgalar sayesinde inançlarımız fiziksel dünyayla etkileşime geçer. Özetle inancımız ve isteklerimiz ne ise biz oyuz. İstek ve inançlarımız doğrultusunda rezonans alanı oluşturup kendimize onları çekeriz. İçimizden geçen her istek ağzımızdan çıkan her söz yaşadığımız ve yaşayacağımız olayların ta kendisidir. Büyük laf ettim başıma geldi deriz ya da aklıma gelen başıma geldi deriz. Aslında hepsini kendimize düşüncelerimizle çektiğimizden bir haber şekilde.. 

Çok fazla şey duyarız. Olumlamalar, meditasyonlar, çekim yasaları, who kanunu, evrene siparişler, telepati yöntemleri… Peki ne kadarını bilinçli yapıp ne kadarını hayatımıza dahil ediyoruz? Hepsinin kökü aynı şeye dayanıyor. Hayatını bu sırra göre şekillendiren insanlar dünyanın en zenginleri arasında en sağlıklı en mutlu insanları arasında yerlerini alıyorlar. Her şey bilinçte bitiyor aslında. Farkında olmadan sadece istediğimiz şeyleri değil aynı zamanda tüm korkularımızı da kendimize çekeriz. Sürekli düşündüğümüz ve korktuğumuz şeyler için de rezonansların olduğunu unutmamakta fayda var. İyi olacağına inanan bir hastanın gerçekten tüm odağını iyi olmak istemesine ve inanmasına yoğunlaştırarak hatta bunu hissederek ve görselleştirerek doğru rezonansa ulaşınca bir süre sonra sağlığına kavuşup tüm hastalıklarını atlattığı gözlemlenmiş. Gerçekten istemek, hissetmek, olacağına inanmak ve olmuş gibi konuşarak ve davranarak en imkansız denilebilecek şeyleri bile elde etmek mümkündür. Rezonans Kanunu ile geç tanıştığım için cidden üzgünüm ama bundan sonrası için artık biliyorum ve her şey mümkün her şey benim elimde ve benim zihnimde. Denemeye başladıkça gerçekten olduğunu gördüm ve sizinle paylaşmak istedim. Şüpheleriniz varsa küçük şeyler isteyerek başlayabilirsiniz. Gerçekleştiğini gördükçe eminim sizin de hayallerinizin sınırı benimki gibi genişleyecektir. Geçmişimize dönüp baktığımızda bile aslında yaşadığımız karmaların , karşımıza çıkan insanların, yaşadığımız acı tatlı tüm olayların hakkında hepsinin rezonansını bizim oluşturmuş olabileceğimizi düşünerek gözünüzden tekrar geçirin. Ettiğim büyük laflar sonrası yaşadıklarımla ben gördüm ve doğruluğuna gönülden inandım. Geçmişten almamız gereken dersleri alalım kabul edelim ve gelecek için yeni rezonanslar yaratalım. Bir lüks arabamı istiyorsunuz imkansız demeyin düşünün isteyin o arabayı kullandığınızı hayal edin hatta bir test sürüşüne çıkın hayallerimizi ne kadar görselleştirirsek rezonansımız o kadar yoğun ve güçlü olur. Öyle bir güçten bahsediyoruz ki DNA’yı bile etkileyen maddeyi bile değiştirebilen bir güç. Bu güç ise içimizde beynimizle düşünüp kalbimizde yaydığımız enerjimizde adeta bir radyo frekansları gibi sürekli bir yayılım halinde. Sağlık, para, iş, aşk, dostluk ne istiyorsun ? Sadece iste ve inan gerisini akışa bırak ve izle. Bu düşünceyle ilgili pek çok kitap pek çok video, dizi ve film var. Araştırın ne kaybedersiniz ki? Sonucunda kazanma ihtimali olan bir durumda sadece istemeyi denemek bize ne kaybettirir ? Belki 2 sene belki 5 sene olur ama bir bakarsınız tüm hayalleriniz gerçek olur. Evren de hiç bir şey tesadüf değildir. Şu an da bu yazıyı okumanız da öyle. Sağlıcakla kalın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTAN HABER