Genel

Reytingleri Bir Türlü Yükselmeyen Yapım Baştan Yenileniyor: Dizinin Adı, Konusu, Günü ve Yönetmeni Değişiyor!

TV8 ekranlarında yayınlanan bir dizide istenilen reytingler uzun süredir elde edilemedi! Çıkan haberlere göre dizinin adı değiştirildi, yeni bir yönetmen getirildi. Ayrıca dizinin yayın gününde ve konusunda da değişikliğe gidildi. Peki ‘yenilenen’ bu dizi hangi dizi oldu?

İşte detaylar…

TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayan dizi, 4. bölümüyle de beklenen reytinglere ulaşamadı. Konusuyla ilgi çekici olduğu düşünülen diziye bir şans daha verildi.

Sina Koloğlu’nun haberine göre, dizinin ekranlara gelecek 5.bölümünden sonra dizide radikal değişiklikler olacak!

İlk bölümü 28 Aralık’ta yayınlanan ‘Sıfırıncı Gün’ dizisi, istenen reytinglere bir türlü ulaşamadı. Ünlü oyuncuların yer aldığı dizide birtakım değişiklikler yapılacağı haberleri çıktı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Sıfırıncı Gün’ dizisinin adının değiştirileceği öğrenildi!

Çıkan haberlere göre dizinin adı ‘Birinci Gün’ olarak değiştiriliyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve farklı konusuyla ekranlara gelen ‘Sıfırıncı Gün’ dizisinin yüksek reytingler çekeceği düşünülüyordu. Ancak 4.bölümüyle ekranlara gelen dizi, beklentileri karşılamadı.

‘Sıfırıncı Gün’ dizisinin senaristliğini Atasay Koç, yönetmenliğini ise Süleyman Mert Özdemir üstleniyordu. Dizinin yönetmeninde de değişikliğe gidildiği öğrenildi.

Sıfırıncı Gün dizisinde Yiğit Özşener, Savaş Özdemir, Aybüke Pusat, Engin Öztürk, Sarp Akkaya ve Berk Cankat gibi ünlü isimler bulunuyor. Yapılan haberlere göre dizinin oyuncu kadrosunda herhangi bir değişiklik yapılmayacak. Ancak dizinin yönetmen koltuğuna ‘Çağatay Tosun’ getirilecek. Tosun’un yönetmenliğinde çekilecek yeni bölümlerin ise daha başarılı olacağı düşünülüyor.

Sıfırıncı Gün dizisinin ayrıca konusunda da değişiklik yapılması bekleniyor!

Sıfırıncı Gün, Kadir Komiser ve ekibi ‘Sıfırıncı Günün’ operasyonlarının plandıkları gibi gitmemesiyle başlamıştı. Bu başarısızlık üzerine ekibin iki üyesi Özgür ve Mert bu olayı üstlenmiş ve peşini bırakmamışlardı. Ekibe yeni bir Komiser atanmıştı. Ancak ekibin lideri olan Kadir Komiser bu olayın peşini bırakmadı ve kendi ekibini tekrar bir araya getirdi. 

‘Sıfırıncı Gün’ dizisinin farklı konusuyla ve aksiyon dolu sahneleriyle yüksek reyting oranlarına sahip olması bekleniyordu. Reytingleri yükselmeyen 5. bölümüyle bu konunun da değişmesi bekleniyor.

5. bölümüyle Cuma günü ekranlara gelecek dizinin yayın gününün de değişmesi gündemde. Anlayacağınız Sıfırıncı Gün tamamen yenileniyor!

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Elon Musk’tan Sert Eleştiri: "Tolkien Mezarında Ters Döndü"

Bakalım yapalım bu değişiklikler ile istenen reyting oranları alınabilecek mi? Merakla bekliyoruz!

Peki siz ‘Sıfırıncı Gün’ dizisini izliyor musunuz? Yapılan bu değişiklikleri nasıl yorumluyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası