Spor

Premier Lig’den Galatasaray’a: Biz imzaya hazırız

Golcü transferi içi 2 aday belirleyen Cimbom, Deniz Undav için kolları sıvadı. Deniz Undav, Galatasaray için yeşil ışık yaktı.

Yerli golcü transferi için harekete geçen Galatasaray’da Deniz Undav konusunda hareketlilik yaşanıyor. Premier Lig ekibi Brighton’da forma giyen 26 yaşındaki oyuncunun durumunun soran Cimbom, İngiliz kulübünden makul bir dönüş aldı.

Bu gelişme sonrası görüşmeleri sıklaştıran sarı-kırmızılı yönetim oyuncuyla görüşmüş ve Deinz Undav cephesinin de “Kulüpler anlaşırsa biz imzaya hazırız” mesajını vermesi, süreci daha da hızlandırmaya başladı.

Galatasaray, Deniz Undav’ı zorunlu satın alma maddesiyle kiralamaya hazırlanıyor. Tecrübeli golcü oyuncu geçtiğimiz günlerde koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu ifade etmişti.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Naim Süleymanoğlu'nun vefatının üzerinden 5 yıl geçti!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası