Spor

Portekiz basını duyurdu! Berke Özer Galatasaray’la anlaştı

Sezon başında Fenerbahçe’den ayrılarak Portekiz ekibi Portimonense’ye transfer olan genç kaleci Berke Özer’in kiralık olarak Galatasaray’a transfer olacağını iddia etti.

Portimonense’nin sezon başında büyük umutlarla Fenerbahçe’den kadrosuna kattığı Berke Özer’in Portekiz macerası istediği gibi gitmedi.;

Transferi için İstanbul’da

Portekiz spor gazetesi Record’un haberine göre; Galatasaray, Berke Özer’in satın alma opsiyonuyla birlikte kiralık olarak kadrosuna katmaya hazırlanıyor. 22 yaşındaki kaleci menajeriyle birlikte transfer görüşmeleri için İstanbul’a geldiği belirtiliyor. 

Berke’yi Türkiye’de Galatasaray’dan başka iki takımın daha kadrosuna katmak istediği ancak genç kalecinin sarı-kırmızılı ekibin yeni file bekçisi olması bekleniyor.

Sezon başında transfer olduğu Portimonense’de istediği forma şansını bulamayan Berke, şu ana kadar biri Lig Kupası diğeri de Portekiz Kupası olmak üzere 2 maçta görev aldı ve kalesinde 4 gol gördü.

22 yaşındaki kalecinin Portekiz temsilcisi ile 2026 yılına kadar mukavelesi bulunuyor.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Nihat Kahveci'den Kerem Aktürkoğlu eleştirisi!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası