GÜNDEM

Piyano çalarak herkesin gönlünde taht kuran kuryeye dünyaca ünlü isimden destek! Hayalleri gerçek oldu

Özel bir şirkette kurye olarak çalışan Muharrem Can İncir, siparişi teslim ettiği yerde piyanoyu çalmak istedi. Piyanonun başına geçen İncir, Mozart’ın Türk Marşı bestesini muhteşem bir performansla çaldı. Herkesi şaşkına çeviren kuryenin piyano performansı dakikalarca sürdü.

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMDEN DESTEK GELDİ

Öğrenmenin ve çalmanın en zor olduğu enstrümanlar arasında gösterilen piyanoyu rahatlıkla çalan Muharrem Can İncir’in videosuna sosyal medyada ilgi büyük oldu. Birçok ünlü ismin paylaşıp destek verdiği Muharrem Can İncir’e dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay’dan davet geldi.

HAYALLERİ GERÇEK OLDU

Usta sanatçı Onay, Muharrem Can İncir’i sahnesine çıkardı ve onu dakikalarca dinledi. Usta piyanistin sahnesine çıkan İncir ise hayallerini gerçekleştirdi.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Gaziantep'te firari FETÖ hükümlüsü, operasyonla yakalandı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası