Dünya

Papaz gelini uygunsuz şekilde öpen damada yumruk attı

Nijerya‘da bir kilisede gerçekleşen düğünde ilginç anlar yaşandı. Kutlama sırasında papaz “Gelini öpebilirsin” diyene kadar her şey normaldi.

DAMAT GELİNİ ÖPÜNCE OLANLAR OLDU

Bu eğlenceli ana şahit olma isteyen bazı davetliler ellerine telefonu alıp gelinle damadı kayda almaya başladı. Damadın gelini öpmeye başlamasından sonra olanlar oldu.

PAPAZ YUMRUK ATTI

Papaz gelini öpen damadın kafasına yumruk indirerek, çok fazla ileri gittiğini ve durması gerektiğini söyledi. İnternette viral olan video ise kullanıcıları ikiye böldü. Birçok kişi papazın hareketine destek verdi ve evliliğin kutsal olduğunu bu tarz hareketlerin hoş olmadığını vurguladı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   KKTC'den ABD'ye tepki!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası