GÜNDEM

Otomobiliyle giderken silahlı saldırıya uğrayan genç öldü

Olay, Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi’nde saat 14.30 sıralarında meydana geldi. Paşaçayırı Caddesi’nde kıraathane işleten Abdullah Gültekin, otomobiliyle iş yerine giderken arkadaşı tarafından silahlı saldırıya uğradı. Kurşunlardan ikisi Gültekin’in vücuduna isabet ederken şüpheli olay yerinden kaçtı. Saldırının ardından Gültekin, otomobiliyle kaçmaya çalıştı. Ancak vücuduna isabet eden kurşulanlarla ağır yaralanan ve bilinci kapanan Gültekin direksiyon hakimiyetini kaybetti ve başka bir araca çarparak durdu. Silah sesleri üzerine sokağa çıkan esnaf, Gültekin’in yaralandığını fark edince polisi aradı. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri ağır yaralanan Gültekin’i ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı. Gültekin hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Polis, kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

“ABİ KARDEŞ GİBİLERDİ”

Saldırının ardından olay yerine gelen Gültekin’in arkadaşı, “İkisi de kardeşimiz gibiydi. Abi kardeş gibilerdi. Aralarında tartışma çıkmış sonra da silahlı kavgaya dönmüş diye duyduk. İkisi aynı arabada değildi. Vuran kişi dışarıdaymış. Ne oldu nasıl oldu tam bilmiyoruz. İkisini de tanıyorduk. Yazık oldu” dedi.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Zehirlenen çok sayıda fabrika işçisi hastaneye kaldırıldı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası