Spor

Okan Buruk: Adeta yenilendim!

Galatasaray’da verilen ara, Teknik Direktör Okan Buruk’a iyi geldi. Florya’da ekibiyle değerlendirme yapan genç teknik adamın, “Göreve geldikten sonra transfer ve yeniden yapılanma derken kısa zamanda anormal tempoda çalıştık. Ardından lig maratonu başladı. Bu ara tam da havaya girdiğimiz dönemde oldu ama dinlenmeye de ihtiyacımız vardı. Bu süreçte adeta yenilendim” dediği öğrenildi.

12 gün izin yapan sarı-kırmızılılarda Buruk, ailesiyle beraber ABD’ye gitmişti. Başarılı teknik adamın, devre arasında yapılacak transferle ilgili detaylı bir çalışma içine girdiği ve önümüzdeki günlerde raporunu sunacağı öğrenildi.

Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur ile koordineli şekilde çalışan sarı-kırmızılı teknik patronun, transferini istediği mevkileri ve alternatifli listeyi ileteceği belirtildi.

Millilere ekstra izin

Cim-Bom, yeni dönem hazırlıklarına dün akşam yaptığı antrenmanla devam etti. Verilen izinden sonra önceki gün toplanan ve bireysel çalışmalar yapan sarı-kırmızılılar bugün sahaya inecek.

Dünya Kupası’ndaki oyuncuların yanı sıra, liglere ara verilmesinden sonra milli mesaiye giden futbolcuların da antrenmanlara katılmadığı belirtildi. Bu futbolculara birkaç gün daha izin verildiği bildirildi.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Ferrari'de Mattia Binotto dönemi sona erdi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası