Spor

Nefes alsa rekor kırıyor! Messi Instagram’ın da zirvesinde

Dünya Kupasında mutlu sona ulaşan Arjantin’in yıldızı Messi, kariyerinde oynadığı tüm turnuvalarda bütün kupaları kazanarak tarihe geçti. Kazanılan şampiyonluk sonrası sosyal medya hesabından kupa ile çektirdiği fotoğrafını paylaşan 35 yaşındaki futbolcu, kısa sürede aldığı milyonlarca beğeni ile gündeme oturdu. Instagram’ın gelmiş geçmiş en çok beğeni alan paylaşımı olan yumurta görselini geçen Messi’nin paylaşımı, 58 milyondan fazla beğeni aldı.

3 yıldır geçilemiyordu!

2019’un başlarında world_record_egg isimli kullanıcı tarafından paylaşılan bir yumurta fotoğrafı Instagram’ın en çok beğeni alan görseliydi. Messi’nin şampiyonluk görseli yumurtayı geçmeyi başardı ve bu rekor da artık Arjantinli yıldıza ait oldu.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   FIBA Şampiyonlar Ligi'nde 7. sezon başlıyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası