Genel

Ne Kadar Ziyaretçi Getirdi? Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 7 Filmi, Disney+’a Rekor Bir Başarı Kazandırdı!

İçerdiği ekonomik ve siyasi göndermelerle sıkça gündem olan Recep İvedik 7 filmi, geçtiğimiz haftalarda Disney+’da yayınlandı.

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Recep İvedik 7, diğer filmlerin aksine sinemada değil de bir dijital platformda yayınlandı. Hatrı sayılır bir izleyici kitlesi olan Recep İvedik 7, Disney+’ta dünya rekoru kırdırdı ve ziyaretçi sayısını resmen ikiye katladı.

Siz de ‘Recep İvedik 7 filmi, Disney+’a ne kadar ziyaretçi kazandırdı?’ diye merak ediyorsanız, gelin detaylara birlikte bakalım?

Yaptığı ekonomik ve siyasi göndermelerle sosyal medyada gündem olan Recep İvedik 7 filmi, geçtiğimiz haftalarda Disney+’ta yayınlandı biliyorsunuz.

Şahan Gökbakar’ın hem başrol hem de senarist olduğu Recep İvedik 7’nin, 6 filmin aksine neden sinemada değil de dijital platformda yayınlandığı tartışmalara sebep olmuştu.

Ancak tüm eleştirilerin aksine Recep İvedik 7, hiçbir Disney yapımının yapamadığını yapmış ve dünya rekoru kırmıştı.

Haziran 2022’de Türkiye’deki yayın hayatına başlayan Disney+’ın, ilk 6 aylık zaman diliminde 6-7 milyon bandında bir ziyaretçi sayısına sahipken,

Bu sayı Recep İvedik 7 yayınlandıktan sonra resmen uçmuş.

Recep İvedik 7’nin yayınlanmasından sonra bu sayı, 11,6 milyona ulaşmış durumda.

Bu başarının ardından Disney+, diğer Recep İvedik filmleri için de kolları sıvamış durumda. Disney Plus, Recep İvedik 8 ve Recep İvedik 9’u kimseye bırakmayacak gibi…

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara!

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Kasımpaşa-Başakşehir! İlk gol geldi | CANLI

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası