Ekonomi

Motorine bir indirim daha geliyor!

10 Ağustos çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere; motorine 1 liralık indirim geliyor. Benzin ve motorin fiyatlarında geçtiğimiz günlerde de büyük indirimler olmuştu. Motorin’ bir indirim daha geliyor!

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrolde dalgalanmalar sürüyor. Benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik göstermeye devam ediyor. 100 dolardan 92 dolara gerileyen brent petrol, son 6 ayın en düşük seviyesini gördü. Bu gelişme sonrası akaryakıta geçtiğimiz günlerde çifte indirim gelmişti. Benzinin litresi 2 lira 23 kuruş, motorinin litresi ise 1 lira 15 kuruş düşmüştü. Şimdi ise motorine tekrar 1 liralık indirim geliyor.

MOTORİNE İNDİRİM

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor. Bu kez de 10 Ağustos çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere; motorinde 1 liralık indirim bekleniyor. Motorin’ bir indirim daha geliyor!

İSTANBUL’DA GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul’da motorin litre fiyatı 23.34 liradan satılıyor. Benzinin litresi ise ortalama 20.03 TL’den satılıyor.

EPGİS FİYAT DEĞİŞİMLERİNİ DUYURMAMA KARARI ALMIŞTI

EPDK’nın fiyatlardaki değişimi açıklayan tek sendika olan EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından, sendika dava süreci sonlanana kadar akaryakıttaki fiyat değişimlerini vatandaşlarla paylaşmayacağını açıklamıştı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Hasadına başlandı! 66 milyonluk gelir bekleniyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTAN HABER