Spor

Modric milli takımda devam edecek mi?

2022 Dünya Kupası üçüncülük maçında Hırvatistan, Fas’ı 2-1 yenerek turnuvayı bronz madalya ile tamamladı.

37 yaşındaki Modric’in bu turnuva sonrası milli takımda devam edip etmeyeceğine yönelik tartışmalar devam ederken yıldız futbolcu bu belirsizliğe son noktayı koydu.

“Oynamamak mantıklı değil”

Fas maçından sonra açıklamada bulunan Modric, “Uluslar Ligi finallerinde oynayacağım, oynamamak mantıklı değil.” ifadelerini kullandı.

Uluslar A Ligi’nde grubunu birinci bitiren Hırvatistan, Dörtlü Final’de mücadele edecek. Hırvatistan’ın yanı sıra Hollanda, İspanya ve İtalya da Dörtlü Final’de yer alacak.

Türkiye maçında sahada yer alabilir

Luka Modric, Uluslar Ligi finallerinde oynayacağını açıkladı. Bu demeç, 37 yaşındaki futbolcunun en az Haziran 2023’e kadar milli takımda forma giyeceği anlamına geliyor.

EURO 2024 Elemeleri’nde Türkiye, Hırvatistan ile aynı grupta yer alıyor. Elemelerdeki ilk maç, Mart ayında Türkiye’de oynanacak ve A Milli Takım, Hırvatistan’ı konuk edecek. Milli takıma devam edecek olan Luka Modric, böylece Türkiye’ye karşı forma giyebilecek.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Mertens'e Japonya'dan sürpriz talip! Takımdan ayrılabilir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası