Spor

Messi üzücü haberi duyurdu! “Bu şekilde bitirmek en iyisi”

2022 Dünya Kupası’nda Arjantin, Hırvatistan’ı 3-0’la geçerek kupada finale yükseldi. Tangocular, bu sonucun ardından Dünya Kupası tarihinde 6. kez finale çıkma başarısı gösterdi. Yarı final maçında 1 gol 2 asistle şov yapan Lionel Messi, ortaya koyduğu futbolla göz doldurdu.

Final maçıyla bitireceğim

35 yaşındaki yıldız, final maçıyla birlikte Arjantin formasını son kez terletecek. 35 yaşındaki yaşayan efsane Hırvatistan galibiyetinin ardından, “Her şey heyecan vericiydi. Final maçıyla bitireceğim. Bir Dünya Kupası daha çıkartamam. Bu şekilde tamamlamak en iyisi olacak” dedi.

PSG ile kontratı sona eriyor

Lionel Messi’nin PSG ile olan kontratı sezon sonunda tamamlanıyor. Fransız devi ve yıldız futbolcudan bu konuyla ilgili olumlu bir mesaj gelmedi. Arjantinli futbolcu, koleksiyonundaki tek eksik olan Dünya Kupası’nı da alırsa sezon sonu futbolu bırakabilir. Ancak ABD ve Suudi Arabistan’dan hayli ciddi teklifler geliyor. 2023 yılında Messi’nin Avrupa futbolundaki kariyerinin bitme ihtimali daha yüksek gözüküyor.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Mete Gazoz'dan büyük başarı! Dünya üçüncüsü...

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası