Spor

Menajeriyle görüşüldü! Brezilyalı isim yabancı kontenjanına takılmıyor

Sezona mutlak şampiyonluk parolası ile başlayan Fenerbahçe, bir yandan lige verilen arada hazırlıklarını sürdürüüyor. Kanarya diğer yandan da eksik görülen mevkilere takviye yapmak için yoğun bir çaba sarf ediyor.

Fenerbahçe, savunmanın soluna hem kaliteli hem de yabancı sınırına takılmayacak bir isim arıyor. Sarı-Lacivertli kulüpten önemli bir hamle geldiği öğrenildi.

Fenerbahçe’nin Atletico Minerio’nun 21 yaşındaki sol beki Rubens Antonio Dias’i kadrosuna katmak için harekete geçtiği öğrenildi.

Rubens 21 yaşında ve 1.78 boyunda. Kulübü ile olan sözleşmesi 2023 yılının haziran ayında sona ediyor.

Menajeriyle temasa geçildi!

Oyuncunun piyasa değeri 4 milyon Euro. Fenerbahçe, Rubens’i uygun fiyata almak için önemli bir şansa sahip. Sarı-lacivertliler oyuncunun menajeri ile temasa geçti. Bu görüşmenin de olumlu geçtiği kaydedildi.

Oyuncu Avrupa’da oynamaya sıcak bakıyor. Rubens ile anlaşma durumu olması halinde kulübü ile de bonservis pazarlığı yapılacak.

Oyuncunun sözleşmesinin 2023 haziranında bitecek. Fenerbahçe’nin uygun bir fiyata oyuncuyu alması yüksek ihtimal olarak görülüyor.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Ali Koç, Tunceli'de öğrencilerle buluştu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası