Genel

Meme Cevabıyla Gündeme Gelen Ünlü Şarkıcı İrem Derici Yaptırdığı Yeni Estetiğini Takipçileriyle Paylaştı

Sesiyle kulaklarımızın pasını silen ünlü şarkıcı İrem Derici, sadece kariyeriyle değil karakteriyle de gönüllere taht kuran isimler arasında yer alıyor. Açık sözlülüğüyle ve öz güveniyle yüzleri güldüren Derici, yaptırdığı estetikleri de göstermekten çekinmeyen biri biliyorsunuz ki. En son memeleriyle ilgili yaptığı yorumla gündeme gelen ünlü şarkıcı, bu kez yaptırdığı yeni estetiğini hayranlarıyla paylaştı. Gelin hep birlikte bakalım…

O Ses Türkiye adlı yarışmayla sesini tüm Türkiye’ye duyuran başarılı sanatçı İrem Derici’yi tanımayan yoktur.

Kısa sürede Türk Pop müziğinin sevilen isimleri arasında yerini alan Derici, kariyerinin yanı sıra kişisel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.

Açık sözlülüğüyle ve yaptığı açıklamalarla da çok konuşulan güzel şarkıcı, en son bir takipçisinin “Memelerin çok güzel” cümlesine verdiği cevapla gündeme gelmişti.

Derici’nin ön plana çıkan bir diğer özelliği ise herkesin bildiği gibi geçirdiği estetik operasyonları söylemekten çekinmemesi.

Bu zamana kadar üç burun ameliyatı olan, göğüslerini ve dişlerini yaptıran Derici, bu kez de dudaklarını yaptırdı.

Son halini sosyal medya hesabından paylaşan Derici yeni estetiğini, “Dudağımı da yaptırdım, yaptırmadığım yerim kalmadı” diyerek duyurdu.

Sizce yakışmış mı? Yorumlarda buluşalım…

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Tuzla'da doğalgaz borusu patladı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası