Dünya

Medvedev: Rusya yeni nesil silah üretimini artırıyor

Telegram hesabından açıklama yapan Medvedev, en güçlü imha araçlarının üretimini artırdıklarını ifade etti. Bunun, düşmanlardan korunmak için yapıldığını belirten Medvedev, silahların ne olduğuna dair detayları ise paylaşmadı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, daha önce birçok kez, ülkesinin hipersonik silahlar dahil olmak üzere yeni silahlar geliştirdiğini söylemişti. Dmitry Medvedev, Rusya’da daha önce Devlet Başkanlığı ve Başbakanlık görevlerini de yürütmüştü. 

KAYNAK: AA
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Multi milyarderler, buzulların eridiği alanlara yatırım yapıyor

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası