Spor

Maurizio Sarri, Galatasaray’ın genç yıldızına hayran kaldı: Çok beğendim

Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası nedeniyle Süper Lig’e verilen arayı Antalya’da değerlendiren Galatasaray, sezon başı kampına girmişti.

Sarı-kırmızılılar, ligin kalan maçlarının çalışmalarını burada sürdürdü.

Galatasaray, Antalya’da İtalyan ekibi Lazio ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi. 13 Aralık’ta oynanan mücadele, Lazio’nun 2-1’lik üstünlüğü ile sonuçlandı.

Galatasaray’ın maçtaki tek golü ise 4. dakikada genç futbolcu Barış Alper Yılmaz’dan geldi.

Karşılaşma sonrası İtalyan basınına konuşan Lazio Teknik Direktörü Maurizio Sarri, sarı-kırmızılılardan Barış Alper Yılmaz’ı çok beğendiğini açıkladı.

Il Messaggero’da yer alan habere göre Sarri, “Galatasaray’dan Lazio’ya Türk olarak kimi alırdınız?” sorusuna, “Barış Alper Yılmaz’ı çok beğendim” yanıtını verdi.

İtalyan basını da Immobile’nin yanına arayışta olan Lazio için Barış Alper Yılmaz’ın iyi bir alternatif olabileceği vurgulandı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Aboubakar 45 dakikada oynadı! Kamerun beraberliğe razı oldu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası