GÜNDEM

MasterChef Türkiye yarışmacısı Burak Kaya’yı delirten sözler! ‘Haram zıkkım olsun’

Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın oturduğu MasterChef Türkiye’nin yarışmacıları Burak Kaya ile Fatma Nur arasında gerginliğin dozu yükseldi. Fatma Nur’un kendisine sarf ettiği sert sözleri duyunca öfkesini kontrol edemeyen Burak Kaya, “Kendisine hakkımı helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun. Rabbim inşallah sana çok büyük acılar yaşatır” şeklinde ifadelere yer verdi.

Burak Kaya: ‘’Arkada gülerek dalga geçtiğini duyuyorum!’’

Fatma Nur’un Kıvanç’la tartışmasının akabinde araya giren Burak Kaya, aynı durumu kendisinin de yaşadığını dile getirdi. Fatma Nur’un kendisine saygısızlık yaptığının altını çizen Burak Kaya, “Ben burada ailem ve sevdiklerimle ilgili konuşurken arkada onun gülerek dalga geçtiğini duyuyorum. Gerçekten çok saygısızca” dedi.

Fatma Nur: ‘’Herkesi bel altından vurmaya çalışıyor!’’

Sivri çıkışlarıyla MasterChef Türkiye’ye damgasını vuran Fatma Nur ise, Burak Kaya’nın sözlerine yanıt vererek, “Bir sen saygılısın zaten ya. Allah aşkına yeter yani ya. Sürekli bir şey olduğunda aileyi araya katıyor. Burada herkesin ailesi var. Bir tartışma olduğunda herkesi bel altından vurmaya çalışıyor. Ben de orada sadece gülümsedim, kendisiyle muhatap dahi olmuyorum” dedi.

Burak Kaya: ‘’Hakkımı helal etmiyorum!’’

Fatma Nur’un yanıtları karşısında deliye dönen Burak Kaya, MasterChef Türkiye stüdyosunda beddua etti. Yaşananlara tepki gösteren Kaya, Fatma Nur’a dönerek “Kendisine hakkımı helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun. Rabbim inşallah sana çok büyük acılar yaşatır” ifadelerini kullandı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Yeni ittifak resmen kuruluyor! Seçim öncesi ortalık karışacak

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
ERTAN HABER