Spor

Marca duyurdu! İşte Çağlar Söyüncü’nün yeni adresi

Bu sezon Leciester City’de istediği kadar süre alamayan Çağlar Söyüncü, İngiltere’den ayrılıyor. 26 yaşındaki oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda bitecek ve takımdan ayrılacak.

Adı Beşiktaş ve Fenerbahçe ile de anılan Çağlar Söyüncü’nün, Türkiye’ye dönmek istemediği ve kariyerini Avrupa’da sürdürmek istediği öğrenildi.

Marca’nın haberine göre, İspanya La Liga takımlarından Atletico Madrid, Çağlar Söyüncü’nün transferi konusunda önemli adımlar attı.

Milli oyuncu ile prensip anlaşması sağlanırken, bir sıkıntı çıkmaması durumunda gelecek sezon Çağlar’ın Atletico forması giyeceği ifade edildi.

Atletico Madrid’de Felipe yerine Çağlar Söyüncü

Daha önceden çıkan haberlerde ise Madrid ekibinin 33 yaşındaki stoperi Felipe’nin gelecek yaz takımdan ayrılacağı ve onun yerine ise 26 yaşındaki Söyüncü’nün transfer edilebileceği aktarılmıştı.

21 milyon euroya transfer edilmişti

Bu sezon 6 maçta süre alan Çağlar Söyüncü’nün sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. 2018 yılında Freiburg’tan 21.10 milyon euro karşılığında transfer edilen milli oyuncu, bedelsiz bir şekilde Leicester City’den ayrılacak.

KAYNAK: YENİ ŞAFAK
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Avrupa onu konuşuyor! PSG'yi yıkan Türk yıldız

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası