Magazin

“Maneviyatım ağır basıyor” diyerek müziği bırakan Tuğçe Tayfur’dan bir sürpriz hamle daha! Tek kalemde sildi

Necla Nazır ve Ferdi Tayfur’un şarkıcılık yapan 34 yaşındaki kızlar Tuğçe Tayfur, “Maneviyatım ağır basıyor, şampanya gönderilmesi bana ağır geliyor” diyerek sahneleri bırakmıştı. Yaptığı paylaşımda sektörde yıllarca yaşadıkları zorluklardan bahseden Tayfur, yeni bir yolculuğa başlayacağını duyurmuştu.

DEKOLTELİ POZLARINI SİLDİ

Konuyla ilgili uzun bir açıklama yapan ve sevenlerine aldığı kararın arka planını anlatan Tuğçe Tayfur’dan bir sürpriz hamle daha geldi. Sosyal medya hesabından dekolteli pozlarını kaldıran Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz aylarda nişanlandığı Burak Kalfa’dan da ayrıldı.

NİŞANLISINDAN AYRILDI

Ünlü isim yaptığı paylaşımda ilişkilerinin bittiğini şu sözlerle duyurdu: Burak Bey artık free” (özgür) Parmağındaki yüzüğün de olmadığını göstererek subliminal bir fotoğrafla özgürlüğünü duyurmuş. Ben hiç kartlar kapalı oynamadım. O yüzden onun bu ‘özgür’ paylaşımına katıldığımı söyleyeyim. Allah yolunu iyi insanlarla karşılaştırsın ve çok mutlu ol!”

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Zehirlenen Kıvanç Tatlıtuğ hastanelik oldu, dizi seti iptal edildi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası