Spor

Manchester United Ronaldo’nun boşluğunu Ramos’la dolduracak

Dünya Kupası oynanırken Cristiano Ronaldo’nun sözleşmesini fesheden Manchester United, bu boşluğu doldurmak için ara transfer döneminde kadrosunu bir forvet oyuncusu ile güçlendirmek istiyor.

İngiliz basınında yer alan habere göre, Manchester United’ın bu doğrultuda Benfica forması giyen Gonçalo Ramos ile ilgilendiği aktarıldı.

21 yaşındaki futbolcunun Benfica ile sözleşmesinin 2024’e kadar devam ettiği vurgulanırken, kontratında 120 milyon Euro’luk serbest kalma maddesi olduğu belirtildi.

Ramos olmazsa Gakpo

Manchester United’ın Ramos’un yanı sıra listesindeki bir diğer ismin Hollandalı Cody Gakpo oldu belirtildi. Manchester United Menajeri Erik ten Hag da, hücum hattına transfer yapacaklarını doğrulayarak, “Doğru oyuncuyu kadromuza katmak için her şeyi yapacağız” dedi.

Hollandalı teknik adam Gonçalo Ramos ve Cody Gakpo isimlerinin sorulması üzerine, “Oyuncular için özellikle konuşamam. Asla böyle bir şey yapmam. Oyuncuların kulüpleriyle sözleşmeleri devam ediyor ve buna saygı duyuyorum. İyi bir fırsat çıkarsa bundan yararlanmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Icardi: 2 aydır konuşuyoruz!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Ertan Haber |-| Uçak Bilet Rezervasyonu Doğalgaz Rezervleri İle Adını Duyuran Karadenizden Farklı Mücdeler Gelebilir . Merakla Beklenen Yeni Dizi Alsancak İlk Bölümü İle İzleyici İle Buluştu . 2023 Seçiminin 14 Mayısta Yapılmasına İlişkin Liderlerden Gelen Mesajlar Olumlu . Devlete Olan Vergi Ceza ve Prim Borclari icin Yapilandirma Paketi Geliyor . Kamudaki 700 Bin İşçinin Toplu Sözleşme Görüşmeleri Resmen Başladı . Özel Okullar Zam Oranını Ek Ücretler İle Aşmaya Başladı Aileler Eylem Yaptı . Vicdansız Hırsız Camiye Namaz Kılmaya Gelen Turistin 9 Bin Dolarını Çaldı . İstanbul Taksimde Bir Sinyalci Sürücülerden Yoldan geçenlerden Para İstedi . Dolandırıcılar İstanbulda Genç Bir Esnafın Whatsapp Hesabını Ele Geçirdi . İstanbulda Düz Daire İle İskoçyadaki Dayalı Döşeli Tarihi Şatonun Fiyatı Aynı . İspanyada Geleneksel Kötülükleri Kovma Festivalinde Şeytanı Turpla Kovaladılar . Ağrıda Yaşayan Beşizler İlk Karnelerini Aldı Kıyafetleri Gibi Notlarıda Aynıydı . Türkiyede 60 Yılın En Kurak Kış Mevsimi Camilerde Yağmur Duası