Spor

Lionel Messi kötü haberi yineledi! “Benim için son…”

Arjantin Milli Takımı’nda Lionel Messi, Dünya Kupası’nda Suudi Arabistan ile oynayacakları karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

“Bir sorunum yok”

Yıldız isim, sakatlığı olduğuna dair çıkan haberleri yalanladı ve, “Kendimi fiziksel olarak çok iyi hissediyorum. Herhangi bir sorunum yok. Dünya Kupası’na çok iyi geliyorum” ifadelerini kullandı.

“Muhtemelen son olacak”

Geçtiğimiz aylarda yaptığı “Benim için son Dünya Kupası” açıklamasını bir kez daha yineleyen Messi, “Bu Dünya Kupası benim için özel çünkü muhtemelen son olacak. Büyük hayalimi gerçekleştirmeye çalışacağım” şeklinde konuştu.

“Keyif almalarını söyleyeceğim”

“Arjantinli olmayan insanların benim için Arjantin’i desteklemesi harika, minnettarım” diyen 35 yaşındaki futbolcu, “Suudi Arabistan karşılaşması öncesi takım arkadaşlarıma Dünya Kupası deneyiminden keyif almalarını söyleyeceğim çünkü onların yaşında ben keyif almıyordum” dedi.

“Güven veriyor”

Messi son olarak, “Bu takım bana 2014’teki kadroyu hatırlatıyor. Çok benzer güçte bir takımdı. Sahada ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyorduk. Buraya da harika bir formla gelmek harika bir şey ve güven veriyor” yorumunda bulundu.

Arjantin, Dünya Kupası’nın ilk maçında 22 Kasım Salı günü (Yarın) Suudi Arabistan ile karşılaşacak.

MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Katar'a bitmek bilmeyen LGBT baskısı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ERTAN HABER