GÜNDEM

Kılıçdaroğlu “öğretmen” dediği provokatör üzerinden tehdit etti: Bu efeliği affetmeyeceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’daki eyleme polis müdahalesine ilişkin görüntüleri paylaşarak, “Öğretmenlere gaz mı sıktınız, öyle mi? Öğretmenlere şiddet uyguladınız, öyle mi? Öğretmenlere… ‘Al bunu diyen’ o kişi, beni beklesin. Öğretmene yapılan bu efeliği affetmeyeceğiz” dedi.

BAKAN SOYLU: SENİ “TROLL” YAPMALARINI DA ANLIYORUM

CHP liderinin algı operasyonuna sert tepki gösteren Bakan Soylu, “Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adayı olmak için ergenleşmeni anlıyorum. Seni “troll” yapmalarını da anlıyorum. Anlamadığım; FETÖ’nün ayak izinden yürümen, HDPKK’ya sevgin, CHP’yi her türlü suç örgütüne alet etmen, Kutuplaştırma ve kaos için her türlü tahrike oynaman” ifadelerini kullandı.

“PROFESYONEL EYLEMCİ HDPKK’LI”

Soylu paylaşımının devamında şu ifadelere yer verdi: “Kılıçdaroğlu, Ankara’da, defalarca Emniyet Terör Şube’nin gözaltına aldığı, kamuda öğretmenlik de yapmayan, profesyonel eylemci HDPKK’lı eliyle polisle öğretmeni karşı karşıya getirmeye utanmıyor musun? 6’lı masaya kendini ispat için her yolu deniyorsun. Yeter! Kendi hırsın için yaptığın bu sorumsuzluklardan vazgeç.”

KAYNAK: HABER7
MERAK ETMİYOR MUSUNUZ:   Peruk takıp bir günde bankadan 500 bin lira çekmişler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
ERTAN HABER